Pranie tapicerki meblowej Warszawa i okolice

Pranie mebli tapicerowanych Warszawa i okolice

Pranie tapicerki meblowej – ma na celu nie tylko poprawę wyglądu ale przede wszystkim zdrowotny, uprane meble prezentują się jak w dniu zakupu, w dodatku są wolne od bakterii, alergenów oraz grzybów.

Pranie krzeseł biurowych – w miejscach publicznych gdzie przebywa dużo ludzi powinniśmy szczególnie zadbać o czystość mebli firmowych, foteli biurowych, krzeseł konferencyjnych, kanap w strefach relaksu. Czyste uprane meble ograniczają rozwój alergenów oraz rozprzestrzenianie się wirusów.

Pranie narożnika, krzeseł czy sofy wykonywane jest za pomocą sprzętu oraz chemii firmy Karcher, odkurzacze którymi pracujemy puzzi 10/1 oraz puzzi 10/2 są na tą chwilę najbardziej zaawansowane technologicznie i przeznaczone tylko i wyłącznie do prania tapicerek, proszek RM 760 który stosujemy to chemia bezpieczna dla zdrowia ludzi oraz zwierząt, posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa przeznaczona jest dla alergików celem usuwania roztoczy i alergenów. Proszek nie pieni podczas pracy, po praniu nie zostają brzydkie zacieki, jest niezwykle wydajny i bardzo dobrze rozpuszcza brud i plamy.

Usługi prania mebli w Warszawie i w okolicach wykonujemy też u Państwa w domach czy firmach. Pranie mebli biurowych oraz krzeseł wykonujemy dojeżdżając do Państwa firmy. Optymalny czas na schnięcie to 12-24 h

Nie pobieramy opłaty za dojazd!
Na każdą usługę udzielamy gwarancji !
Wystawiamy faktury vat.

Pranie mebli, pranie wersalki, pranie sofy z punktu organizacyjnego, czas schnięcia pranych mebli to optymalnie 24h, przy niedużych zabrudzeniach ten czas może skrócić się do 12h, oczywiście maszyny piorące są dość głośne wiec trzeba się nastawić na chwilę w hałasie, czas potrzebny na wykonanie usługi w przypadku średniego narożnika dla przykładu to 1 godzina.


 

Pranie tapicerki samochodowej Warszawa i okolice

Czyszczenie tapicerki wykonujemy używając preparatów renomowanych producentów. Mycie tapicerki samochodowej zawsze dzielimy na kilka etapów. Stosujemy metody maszynowe i ręczne, które pozwalają na skuteczne czyszczenie nawet najbardziej zabrudzonych miejsc.

Na początku pracy odkurzamy dokładnie auto - podłogi, fotele również podsufitkę przy użyciu specjalnej końcówki szczotkujemy podłogi następnie używając kompresora usuwamy zalegający brud i piasek z podług, foteli i szczelin po czy powtarzamy procedurę odkurzania po raz kolejny, w przypadku aut zanieczyszczonych sierścią stanie wyczyścić sierść niemal w 100%.

Następnie przechodzimy do zabezpieczenia auta. Zakrywamy w tym celu gniazda zapalniczek manipulatory szyb, deskę rozdzielczą, foliujemy wielofunkcyjną kierownicę oraz lusterka wsteczne, krótko mówiąc należy zabezpieczyć wszystkie elektroniczne urządzenia przed wodą.

Przeprowadzamy efektywne pranie metodą ekstrakcji. Nanosimy prespray, następnie nanosimy środek płuczący w naszym przypadku jest to karcher rm760 proszek antyalergiczny nie pieniący nie wymagający płukania wodą - bezpieczny dla ludzi i zwierząt, kolejno szczotkujemy opryskaną powierzchnie nieco twardszą szczotką z tworzywa sztucznego, dzięki szczotkowaniu chemia dociera głęboko w strukturę tapicerki poza tym mechanicznie rozpuszczamy zgromadzony brud, powstałą zawiesinę odkurzamy ekstraktorem pracę powtarzamy pomijając już użycie prespray do momenty uzyskania oczekiwanego efektu czystości, zwykle jest to 2-3 razy.

Pranie mebli tapicerowanych Warszawa i okolice