Czyszczenie kostki brukowej Warszawa i okolice

Czyszczenie kostki brukowej w Warszawie i w okolicach wykonujemy z wykorzystując sprzęt, który stanowią myjki wysokociśnieniowe firmy Karcher. Dla uzyskania oczekiwanego efektu, a także usunięcia trwałych zabrudzeń, korzystamy ze środków chemicznych, które są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Wykonujemy czyszczenie kostki brukowej z oleju. Plamy powstałe przy wycieku płynów samochodowych są jednymi z najtrudniejszych do samodzielnego wyczyszczenia. Dlatego też wykorzystujemy specjalistyczne środki i wodę podgrzaną, która podawana pod wysokim ciśnieniem, skutecznie radzi sobie nawet z głębokimi zabrudzeniami.

Czyścimy także kostkę brukową z mchu oraz innych wykwitów biologicznych. Specjalistyczne preparaty już po jednym zabiegu przywracają dawny blask kostce, skutecznie radzą sobie z mchem, trawą, czy glonami. Mycie kostki brukowej w Warszawie realizujemy kompleksowo, proponując Klientom również impregnację.

To proces, który znacznie poprawia wygląd podwórka lub podjazdu oraz minimalizuje przyleganie zabrudzeń w przyszłości. Impregnację polecamy szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z dużym ruchem samochodowym lub w miejscach narażonych na wilgoć i powstawanie wykwitów biologicznych mchu, porostów lub trawy. Ile kosztuje usługa? Kompleksowe mycie kostki brukowej to cena za wykonaną usługę, a także użyte materiały. Uzależniona jest od rodzaju zabrudzeń oraz powierzchni. Zachęcamy do kontaktu, aby mogli Państwo poznać szczegóły oferty i indywidualną wycenę.

Czyszczenie kostki brukowej Warszawa i okolice